Site Rengi

HABER ÖZETİ
Kahpe İsrail’in baskılarına boyun eğen Adidas Bella Hadid’in reklamlarını kaldırdı!.
Adana ve Akdeniz’de art arda depremler!.
Kahpe İsrail şimdi de Yemen’e saldırıyor!.
“Bedava Olacak” dedikleri suya yüzde 446 zam yaptılar!.
Trump Biden ile olan puan farkını 5’e çıkardı!.
30 bin hayalet şirket tek kuruş vergi vermeden milyonlar kazanıyor!.
TFF Başkanı Hacıosmanoğlu Montella’nın biletini kesti!.
Seçimi kaybeden Mehmet Büyükekşi’nin arkasındaki siyasi destek ifşa oldu!.
Sinan Ateş davasında savcı mütalısını açıkladı..
Polatgiller çifti hakkındaki 909 sayfalık MASAK raporu yayınlandı!.
ABD’nin kukla oynatıcıları Bunak Biden’i adaylıktan çekiyor!.
Asgari ücretli ve emekli açlıktan ölüyor, Bakan bey döviz havası atıyor!.
Sevgili Reisimiz Erdoğan’ın Sarayındaki memuru AYM üyeliğine atandı!.
Çift Maaşlılar skandalı devam ederken Kamuda Tasarruf Paketi TBMM’den geçti!.
Kaymakamın yıktığı kaçak pilajın yerine daha büyüğünü yaptılar!.
AK Partili Belediyeden AK Partili Yedek Meclis Üyesine 2 milyonluk ballı ihale!.
Emeklilerden Mehmet Şimşek’e tepki: BUNUN ADI YAŞAMAK DEĞİL!.
Mustafa Sarıgül’den seks kaseti skandalı sonrası açıklamalar…
TFF’nin yeni başkanı İbrahim Hacıosmaoğlu oldu..
Köpekperestler çocuklarını köpek saldırılarında kaybeden ailelere saldırdı!.
Ali Koç’tan TFF seçim yorumu: BASKI, TEHDİT, ŞANTAJ!. NE ARARSANIZ VAR!.
TFF seçimleri öncesi Cumhurbaşkanı Erdoğan’a “Bizi Kurtarın” çağrısı!.
Rüşvet almaktan 2 defa serbes bırakılan AK Partili Başkan sonunda tutuklandı!.
Okul kitaplarına yüzde 400 zam velileri isyan ettirdi!.
Seks kaseti skandalından sonra arkasına Atatürk portresini alıp açıklama yaptı!.
Altın 2 bin 615 lira ile tüm zamanların rekorunu kırdı!.
Emeklilere 2 bin 500 liracık zam yapan sevgili Reisimiz hayat pahalılığının farkındaymış!.
Emeklilerin 2 bin 500 TL zam farkı daha yatmadan marketler zam için kolları sıvadı bile!.
Diyarbakırlı Ramazan Hoca’nın katiline ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası!.
Emekli maaşlarına 2 bin 500 lira zammın bütçeye maliyeti 33 milyar, silinen vergi borçları 75 milyar!.
DOLAR 33,0413
EURO 35,9402
ALTIN 2.546,09
BIST 11.156,20

CHP’li başkanın taciz ettiği kadın konuştu!.

CHP’li başkanın taciz ettiği kadın konuştu!.
09.01.2023
A+
A-

CHP’de koltuk sahiplerinin taciz skandalları bitmek bilmiyor. Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’in tacizine uğrayan Z.E.K. “Önce ‘Dans etmek istiyorum’ diye mesaj attı. Göğüslerime dokunup zorla elimi tuttu. Direnince özür diledi. Ancak daha sonra yine tacize devam etti” dedi. İşte CHP’de ortaya çıkan yeni taciz skandalının mide bulandıran ayrıntıları…

CHP içerisinde patlak veren yeni taciz skandalında şoke eden detaylar. Tekirdağ’ın Ergene İlçe Belediye Başkanı CHP’li Rasim Yüksel’in nüfuzunu kullanarak ulusal bir kanalda spikerlik yapan Z.E.K’ya gerçekleştirdiği seri cinsel saldırıda, talihsiz kadının yaşadığı o korkunç anlar ortaya çıktı. Kanal yöneticisinin de belediyeden iş alabilmek için tacize göz yumduğunu söyleyen kadın, ‘Elini itip rahatsız olduğumu söyledim. Zorla elimi tuttu. Kendisini itip içeri girecekken koluyla boynumu kavrayıp beni kendisine doğru çekerek öpmeye çalıştı. ‘Yaklaşmayın, dokunmayın’ diye sesimi yükselttim. Bunun üzerine benden özür diledi ama devam etti’ diyerek kabus dolu anları anlattı.

SPİKERE CİNSEL SALDIRI

Büyükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı’nın hazırladığı iddianameye göre; bir televizyon kanalında spikerlik yapan Z. E.K. (24), genel yayın yönetmeni Deniz A., Tekirdağ’ın Ergene İlçe Belediye Başkanı CHP’li Rasim Yüksel ve Yüksel’in arkadaşı Serkan D. çekim görüşmeleri için 16 Haziran 2022’de Büyükçekmece’deki lüks bir otelin restoranında bir araya gelmiş, o görüşmede CHP’li Yüksel spiker kadına seri bir şekilde cinsel saldıra bulunmuştu. Savcılık, şüpheli Yüksel’in spikerin üzerinde nüfuzunu kullanarak cinsel saldırıda bulunduğunu belirleyerek 10 yıla kadar hapsini istemişti.

‘DANS ETMEK İSTİYORUM, BU ŞARKI SANA GELSİN’

Yaşanan korkunç anlar spiker Z.E.K.’nin anlatımıyla ortaya çıktı. Başına gelenlerin ardından 2 gün sonra çalıştığı kanaldan da ayrıldığı belirlenen Z.E.K.’nin Başkan Yüksel ile geçen yıl 19 Mayıs’ta bir etkinlikte genel yayın yönetmeniyle birlikte tanıştığını söyledi. Yöneticisinin, Ergene Belediyesi’nin medya işlerini alarak kanala gelir sağlama amacında olduğunu ve olay günü de Tekirdağ’daki bir çekim işi için anlaşma yapmak üzere yöneticisinin bir görüşme ayarladığını anlattı.

Belediyenin resmi aracıyla kendisi ve yöneticisi Deniz A.’nın aldırılarak görüşmenin yapılacağı otele gittiklerini belirten Z.E.K., otel girişinde Başkanın kendisine yönelik ısrarlı, rahatsız edici bakışlar attığını aktardı. Masada otururken alkol servisi yapıldığını belirten spiker kadın, CHP’li Yüksel’in rahatsız edici bakışlarına ‘Neden hiç içmiyorsunuz, neden eğlenmiyorsunuz, sizi eğlendiremiyor muyuz’ şeklinde sözleri ve whatsapp’tan ‘Dans etmek istiyorum, bu şarkı sana gelsin’ şeklindeki taciz mesajları eklendiğini belirtti.

‘YÖNETİCİM ‘DAYAN’ DEDİ’

Ortamdan rahatsız olup yöneticisine tuvalete gitmeyi teklif ettiğini anlatan spiker, ‘Deniz Hanıma rahatsız olduğumu ve gitmek istediğimi söyledim. Kendisi ‘biraz daha dayan, ben de rahatsız oluyorum gideceğiz’ dedi. Masaya döndüğümüzde Rasim Beyi de ısrarla yanıma oturttu’ dedi. Başkan Yüksel’in ortamdaki gürültü nedeniyle kendisini dışarı çıkardığını söyleyen genç kadın, dışarı çıktıklarında rahatsız edici seviyede kendisine yakın durmaya başladığını aktardı.

YAPIP YAPIP ÖZÜR DE DİLEMİŞ:
‘ELİMİ TUTUP DOKUNDU, ÖPMEYE ÇALIŞTI! DİRENİNCE DE…’

Kendisini geriye doğru attıkça Yüksel’in yaklaştığını ve elini omzuna atıp sarıldığını, göğüslerine de dokunduğunu belirten spiker, ‘Elini itip rahatsız olduğumu söyledim. Zorla elimi tuttu. Kendisini itip içeri girecekken koluyla boynumu kavrayıp beni kendisine doğru çekerek öpmeye çalıştı. Ben fiziksel olarak kendisine direndim. ‘Yaklaşmayın, dokunmayın’ diye sesimi yükselttim. Bunun üzerine benden özür diledi’ diyerek korku dolu anları anlattı.

TACİZLERİ DURMAK BİLMEDİ

Ailesiyle konuşacağını bahane edip içeri girdiğini anlatan Z.E.K. tüm kurtulma çabalarına rağmen cinsel saldırının içerde de devam ettiğini aktardı. Başkan Yüksel’in sarıldığını, kendisinin yeniden onu ittirdiğini belirtti. Annesinin rahatsızlığını bahane edip taksiye bineceği sırada Yüksel’in yine peşinden gelerek ‘Burada kalsaydın, yada şoförüm bıraksaydı’ dediğini de aktaran Zeynep E.K., kendisine hediye olarak çiçek ve içinde ne olduğunu bilmediği birkaç poşet de verildiğini ve otelden ayrılınca çöpe attığını söyledi.

‘YÖNETİCİM İŞ ALMAK İÇİN TACİZE ORTAK OLDU’

Yöneticisi Deniz A.’nın kendisine yönelik eylemleri nedeniyle işten ayrıldığını ve kötü bir süreç geçirip aynı zamanda hukuki destek alabilmek için cinsel saldırıdan 8 gün sonra şikayette bulunabildiğini anlatan Z.E.K., ‘Rasim Bey Belediye Başkanı olduğu için ve Deniz Hanım da patronum olduğu için üzerimde bir hiyerarşik bir ilişki vardı ve çalıştığım kanalın Ergene Belediyesi’nin işlerini alması söz konusuydu. Bu nedenle normalde verebileceğim aşırı bir tepkiyi Rasim Yüksel’e gösteremedim.

Elini, kolunu ittirerek ve hoşlanmadığımı belirterek tepkimi belli edebildim. Ancak buna rağmen nüfuzunu kullanarak bana tacizde bulundu.

Deniz Hanımın beni Rasim Yüksel’in yanına benden etkilenip işi kabul etmesi amacıyla götürdüğünü düşünüyorum. Ayrıca ben kendisinden yardım istememe, taciz edildiğimi görmesine rağmen bana yardım etmeyip adeta taciz edilmeme ortak olmuştur’ diyerek yaşadığı korkuyu anlattı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.