Site Rengi

HABER ÖZETİ
Erdoğan’ın iade-i ziyareti sonrası Cumhur İttifakı çatırdamaya başladı!.
Eyvah eyvah!. Erdoğan yine faiz indirimi sinyali verdi!.
Yurt dışı çıkış harcına yüzde 1000 zam iddiası ortalığı karıştırdı!.
İSPARK’a yeni zam!. 1 saatlik park ücreti 70 TL oldu!.
ÖTV’siz otomobilden yararlanma süresi 10 yıla yükseliyor!.
Eylem Tok ve katil oğlu sahte pasaport ile Küba’ya kaçarken yakalandılar..
AK Partili Başkana Emniyet bile gıkını çıkaramıyor!.
Bahçeli’nin ittifak resti ortalığı karıştırdı! Erdoğan kurmaylarını ”Aman Ha” diyerek uyardı..
Çakarlı araç kullanan Acun’un görgüsüz yarışmacılarına ceza..
15 Temmuz Şehitler Köprüsü trafiğe kapatıldı..
Avukata adliye tuvaletini yasaklayan Başsavcıya bakanlıktan ibretlik sürgün!.
İl il Bayram Namazı vakitleri…
Firari Eylem Tok ve oğlu ABD’de gözaltına alındı..
“Depremde Baraj Patladı” yalanının cezası belli oldu!.
Merâl Akşener’den İyi Parti’ye “Fotoğraflarımı Kaldırın” yazısı!.
Dünya FED’in açıklayacağı faiz kararına kilitlendi!.
Başkan Erdoğan’dan Özgür Özel’e “KKTC’ye Beraber Gidelim” teklifi..
Kirasını ödeyemeyen sözde itseverin dudak uçuklatan serveti!.
Akşener’den İsmail Saymaz’ın palavralarına tokat gibi cevap!.
Soylu ile Yerlikaya arasında soğuk rüzgârlar esiyor!.
Erdoğan-Özel arasındaki tarihi zirve sona erdi..
Erdoğan’dan Akşener’e “Seçimi Neden Kaybettik” sorusu!.
Vatandaştan haraç gibi vergi alan devlet Fransızlardan kuruş vergi almıyor!.
AB’den Türkiye’ye haddi aşan üyelik şartı!.
BMGK’dan Gazze için ateşkes kararı!.
Kuduz köpekler toplatılmasın diye mahalleyi bastılar!.
Bay Bay Kemâl’den sonra Akşener’de Ankara’da ofis açtı..
İstanbul pislikten geçilmiyor!. Müsilaj kabusu geri döndü!.
Rekabet Kurumu’ndan Google’ye 482 milyon para cezası!.
Sıfır otomobillerde 7 Temmuz fırtınası!. Stokçu çakallar ellerindeki araçları çıkarmak için birbiriyle yarışıyor!.
DOLAR 32,7682
EURO 35,0901
ALTIN 2.459,44
BIST 10.471,32

FETÖ’nün ele geçirdiği doktorlar üzerinden kurgulanan sağlık sistemini çökertme planı deşifre oldu!.

FETÖ’nün ele geçirdiği doktorlar üzerinden kurgulanan sağlık sistemini çökertme planı deşifre oldu!.
02.07.2022
A+
A-

Türkiye günlerdir Şanlıurfa’da yaşanan doktora şiddet olayını konuşuyor. Şeyhmus Baraş isimli doktor hasta yakınları tarafından saldırıya uğramış, akabinde gözaltına alınan saldırganların serbest bırakılmasıyla Baraş diplomasını yırtarak medya önünde şov yaptı. Yaşanan olayların perde arkası, ince ince işlenmiş bir kaos planını ortaya çıkardı. Hekim Baraş önce hasta yakınlarına ağza alınmayacak küfürler ederek büyük bir provokasyonun kapısını araladı. Yaşanan arbede sırasında yaralanan Baraş, saldırganların serbest bırakılmasından sonra algı operasyonuna başlayarak, provokasyonunun ikinci perdesini oynamaya başladı. Söz konusu doktorun ablasının 2018 yılında FETÖ’den gözaltına alındığı ortaya çıktı. FETÖ’nün tahrik söylemlerini yaymakla görevli HEKİMSEN Genel Başkanı Adil Kurban, hemen kolları sıvadı, kurgulanan oyunun bir üst perdesini sahneye açtı..

Geçtiğimiz günlerde Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde Şeyhmus Baraş isimli doktorun hasta yakınları tarafından darp edildiği görüntüler ortaya çıkmış söz konusu olay büyük tepkiyle karşılanmıştı.

GALERİ DEVAM EDİYOR

İşte FETÖ’nün ele geçirdiği doktorlar üzerinden kurgulanan sağlık sistemini çökertme planı! Diplomasını yırtan hekim Şeyhmus Baraş tiyatrosu ince ince işlenmiş
Olayın ardından 4 kişinin gözaltına alındığı ifade edilirken saldırıya uğrayan doktor Baraş işinden istifa etmiş, saldırganların mahkeme tarafından serbest bırakıldığını öğrenince de diplomasını yırtmıştı.

İşte FETÖ’nün ele geçirdiği doktorlar üzerinden kurgulanan sağlık sistemini çökertme planı! Diplomasını yırtan hekim Şeyhmus Baraş tiyatrosu ince ince işlenmiş
Söz konusu bu olayla ilgili dikkat çeken detaylar da günyüzüne çıkmaya başladı.

Hasta yakınlarının ifadesinde, söz konusu hekimin olay yerine sonradan geldiği anlaşıldı. Üstüne üstelik 39 derece ateşle yanan bir çocuğun tedavisi için sadece muayene ücreti değil ilaçlar için de ayrı ücret talep edildiği öğrenildi.

Bu durum karşısında devlet hastanesine gitmek isteyen aileye, hekim tarafından yakışıksız bir sözle kapı gösterilince olayın cereyan ettiği ve arbede çıktığı anlaşıldı.

İşte FETÖ’nün ele geçirdiği doktorlar üzerinden kurgulanan sağlık sistemini çökertme planı! Diplomasını yırtan hekim Şeyhmus Baraş tiyatrosu ince ince işlenmiş

UCUZ ŞOV: KAMUDA ÇALIŞAN BİR HEKİM EDASIYLA DİPLOMASINI PARÇALADI

Yaşadığı olayı bir algı malzemesi haline getirerek propaganda furyası oluşturan özel sektör çalışanı Şeyhmus Baraş isimli hekimin kamuda çalışan ve diplomasını yırtan bir hekim edasıyla diplomasını yırtması ise dikkatlerden kaçmadı.

Adliye önünde hekimlik diplomasını parçaladıktan sonra fotoğrafları bütün medyaya kendisinin servis etmesi, özelde çalıştığı halde kamuda çalışan tüm hekimleri istifaya davet etmesi bu durumu kanıtlar nitelikte.

İşte FETÖ’nün ele geçirdiği doktorlar üzerinden kurgulanan sağlık sistemini çökertme planı! Diplomasını yırtan hekim Şeyhmus Baraş tiyatrosu ince ince işlenmiş

FETÖ İLTİSAKLI HEKİMSEN KOKUYU ALINCA HEMEN ATLADI!

Başkanı FETÖ iltisaklı olan HEKİMSEN isimli oluşum da bu olay üzerinden kendisine rol devşirerek yayımladığı basın açıklamasında herkesi istifaya ve isyana çağırdı.

İşte FETÖ’nün ele geçirdiği doktorlar üzerinden kurgulanan sağlık sistemini çökertme planı! Diplomasını yırtan hekim Şeyhmus Baraş tiyatrosu ince ince işlenmiş

FETÖ’NÜN YENİ KAOS PLANI DEŞİFRE OLDU! SAĞLIK SEKTÖRÜ NASIL HEDEF ALINDI? İŞTE “DOKTORA ŞİDDET” KUMPASININ PERDE ARKASI

Başlık haberimizde; 14 Mart Tıp Bayramı’nda tedavi için geldiği Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servis doktoru Tahir Tarımer’e şiddet uyguladığı iddiasıyla tedbiren görevden uzaklaştırılan uzman Çavuş Ali Akdağlı, sosyal medyada FETÖ’cüler tarafından linç edilmişti.

PEKİ, ŞANLIURFA’DA ASLINDA NE YAŞANDI?

Sosyal medyada servis edilen bilgilerin aksine olayın hastanede değil bir tıp merkezinde meydana geldiği öğrenildi. SGK ile olan anlaşması gereği acilden gelen hastalar için bedel talep etmeden hizmet vermesi gereken söz konusu tıp merkezinin ise SGK ile olan sözleşmesinin bittiği için skandal bir şekilde hastalardan ücret talep ettiği anlaşıldı.

SİCİLİ KİRLİ BİR TIP MERKEZİ: USULSÜZ İŞLEMLER GIRLA

Olayın vuku bulduğu merkezin geçmişinin ise çok da temiz olmadığı kayıtlarla sabit…

Daha önce usulsüz işlemler (ölmüş hastayı muayene etmiş göstermek gibi) sebebiyle SGK tarafından cezalandırılmış ve hizmet sözleşmesi askıya alınan tıp merkezinin 2016 ve 2017 yıllarında iki kez usulsüzlük sebebiyle SGK tarafından sözleşmesi iptal edilmiş.

ÜCRETSİZ BAKILMASI GEREKEN ACİL SERVİSTE PARA TALEP EDİLDİ!
Acil servise gelen her hastaya anlaşma olsun ya da olmasın ücretsiz bakılması gerekirken; tıp merkezinde olayın yaşandığı güne mahsus hasta yakınından muayene ücreti talep edildiği anlaşıldı.

DARP EDİLDİĞİ İDDİA EDİLMİŞTİ: O HEKİM OLAY YERİNE SONRADA GELDİ
Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde yaşanan bu olayın adli makamlar tarafından incelenmesinin ardından ortaya bambaşka bir tablo çıktı.

Hasta yakınlarının ifadesinde darp edildiğini söyleyen Şeyhmus Baraş isimli hekimin olay yerine sonradan geldiği anlaşıldı

HASTA YAKININA EDİLEN KÜFÜR OLAYIN FİTİLİNİ ATEŞLEDİ: “S…TİRİN GİDİN O ZAMAN”
Söz konusu hasta yakınlarından hem muayene ücreti hem de ilaçlar için ayrı bir para talep edilince olayın farklı bir boyut kazandığı gözlemlendi. Durum karşısında hastayı devlet hastanesine götürmek isteyen aileye hekim tarafından edilen yakışıksız bir küfür ile yol gösterildi. Bu durumun ardından sinirlerine hakim olamayan vatandaş ise arbede çıkarıyor.

DOKTORDAN BÜYÜK ŞOV!
Küfür edip hasta yakınıyla arbede yaşayan hekim cephesi ise olayı çarpıtarak ‘mağdur’ algısı oluşturmaya çalıştı. “Bu meslek artık yürütülemez her gün bir şiddet olayı ile karşı karşıyayız. İstifa ediyorum. Diplomamı yırtıyorum.” diyerek adliye önünde büyük bir şova imza attı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.