Site Rengi

HABER ÖZETİ
Meteoroloji’den 45 il için Sarı Kodlu uyarı geldi!.
Aşırı kazık fiyatlar sonrası restoran ve kafelerde boykot dönemi başlıyor!.
Diyarbakır’da belediye meclisinde toplantısında Türk Bayrağı krizi!.
Çin’den sosyal medya ahlaksızlığına darbe!
CHP’li Belediyelerde makamlar eşe dosta peşkeş çekiliyor!.
Erdoğan’ı kızdıran “Kent Lokantaları” çıkışı!.
Doğalgaz ve elektriğe Mayıs ayında zam yok!.
Merkez Bankası yıl sonu dolar ve enflasyon tahminini açıkladı..
Amerika yine kahpeliğini yaptı!. Filistin’in BM üyeliğini veto ettiler!.
Tanju Özcan’ın eşi Bolu Belediyesi’ni basıp protesto gösterisi yaptı!.
AK Parti’de Istakoz ve Maldivler skandalından sonra şimdi de Rolex krizi patlak verdi!.
CHP’li başkanın kızı Çankaya Belediyesi’ne başkan yardımcısı oldu!.
Ve beklenen oldu!. Kuduz Köpek İsrail İran’a saldırdı!.
Askeri üniforma ile servis yapan soysuz it tutuklandı!.
Tokat depremi sonrası uzman isimden dikkat çeken açıklama!.
Google İsrail’i eleştiren 28 çalışanını kapı önüne koydu!.
Seçimler bitti, zam yağmuru başladı!. Kırmızı ete yüzde 25 zam!.
Tokat’ta korkutan deprem!.
400 bin vergi kaçakçısına kaymaklı devlet kıyağı!.
Denizbank’ta yeni bir Seçil Erzan skandalı!.
Metin Akpınar-Duygu Nebioğlu skandalında ortalık toz duman oldu!.
Ticaret Bakanlığı’ndan komedi gibi ceza açıklaması!.
Aracını yanlış yere park eden AK Partili vekili şikayet eden vatandaşa hapis cezası!.
Selahattin Demirtaş’ın tahliye talebine ret!.
Meteoroloji’den Kuvvetli Yağış ve Fırtına Uyarısı!.
Vatandaşların linç ettiği Uzman Çavuş cinsel tacizden tutuklandı!.
Ticaret Bakanı Bolat’tan fahiş fiyat açıklaması!.
Erdoğan’ın kıdemli yancısı Gezi Teröristlerine af çağrısı!.
Kahpe ABD’nin ikiyüzlülüğü!. “Gazze’de Soykırım” kelimesi yasaklandı!.
Hastane randevularında yeni döneme giriliyor…
DOLAR 32,5004
EURO 34,6901
ALTIN 2.496,45
BIST 9.693,46

Biz adam olmayız!.

17.12.2020
A+
A-

Ne kadar basit bir adam harcama huyumuz var değil mi?.

Kendi etrafımızda bizi destekleyen, zor zamanlarımızda yanımızda olan, toplumda sinirlerin en gergin olduğu anlarda bizim lehimize konuşan, olumsuz her eleştiriye üşenmeden saatlerce süren konuşmalarla bir şeyleri izah etmeye çalışarak cevap veren, algı parodigmasının altında ezilirken bile bizim için dil döküp gerektiğinde en yakınları ile bile kötü olan ama her koşulda bizi savunmaktan asla vazgeçmeyen ve ısrarla bizim için mücadele eden insanları harcamak bizim için bozuk para harcamaktan bile daha basit!.

Vahim olan ise; bu insanları kendi doğrularımız ve ilkelerimiz bakımından hata yaptıkları için değil, muhalefetin yaptığı en iyi iş olan algı yöntemiyle karalamasına ayak uydurarak harcamamız!. Tabiri Cazise, adeta muhalefetten talimat alır gibi harcıyoruz hemde!.

Daha birkaç ay önce GATA’nın Başhekim Yardımcısı Ali Edizer’in çarpıtılan sözlerinden sonra muhalefetin gözdağı verip Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı nasıl dolmuşa bindirdiğine ve Doktor Ali Bey’in nasıl harcandığına bakın!.

Ahmet Şimşirgil Hoca’nın İstanbul Sözleşmesi için yaptığı uyarı sonrası AK Partili Özlem Zengin’in Ahmet Hoca’yı konferanslarına kadar engelleyerek nasıl bir kıskaca aldığına ve hala da itibarsızlaştırmak için gizli bir el olarak gayret gösterdiğine bakın!.

Esra Elönü’nün programına davet ettiği Sevda Noyan’ın 15 Temmuz hainleri için hepimizin her fırsatta söylediği sözleri tekrar etmesinden sonra başta Esra Elönü olmak üzere AK Parti cephesinin Sevda Hanımı nasıl bir alçaklıkla harcadıklarına ve 15 Temmuz akşamının hainlerine nasıl intikam aldırdıklarına bakın!.

Ve Ebubekir Sofuoğlu’nun dün yaptığı açıklamalar sonrası yine aynı aynı ikiyüzlülüklerini ortaya koyup ODA TV denen şer yuvasının gazına gelen dalkavuklarımızın bugün ardı ardına nasıl mide bulandırıcı yalakalıklar yaptıklarını hepiniz gördünüz değil mi!.

Şunu özellikle belirteyim ki; ben şahsen Ali Edizer’i de, Ahmet Şimşirgil’i de, Sevda Noyan’ı da, Ebubekir Sofuoğlu’nu da ne bir samimiyetim var nede tanırım ancak bu saydığım isimleri tanımıyor olsam da böyle alçakça harcanmalarına susacak kadar karaktersiz biri olmadığımı bilmenizi isterim!.

Kendi adamlarımıza adam olup sahip çıkmayı beceremediğimiz gibi bir de dönüp karşı cenahın en alçakça eylemlerden en yüz kızartıcı söylemlere kadar her haltı yiyen pisliklerine nasıl ölümüne sahip çıktıklarını düşünerek hafızalarımızı tazeleyelim mi?.

Herifler askerimize polisimize kurşun sıkarken geberen PKK’lı köpeklerinin cenaze törenine katılıp salya sümük ağladıkları ve bu alçaklığı kabul ettikleri halde ne partilerinden ne seçmenlerinden olumsuz tek bir açıklama duyan oldu mu aranızda!.

Devletimize “Seri Katil” diyen İl Başkanları olacak soysuzun yediği herzeler liste yapılsa buradan memleketine kadar yol olacağı halde kim ağzını açıp o yaratık hakkında tek bir olumsuz söz etti!.

İBB’nin başına getirdikleri kişiliksizin kameralar önünde bir memleketin Valisine “İt” demesinden yaptığı onlarca hırsızlık ve yolsuzluğa rağmen, milletin aklıyla alay eden kararlarından insanları salak yerine koyan açıklamalarına kadar hangi pisliği için partisi veya seçmenleri olumsuz konuştu mesela!.

Genel Müdürleri olacak haysiyet yoksunu daha geçtiğimiz günlerde öğretmenlerimizin tamanına “Hükümetin Peşinden Giden Öğretmene Ben Öğretmen Demem” dediği halde bizim tarafta kopan yaygaradan başka öğretmenler dahil kim ne diyebildi!.

Son 1 aydır sayısı 25’i geçen ve sadece taciz ve tecavüz skandallarını konuştuğumuz CHP’li sapıkların iğrenç fantezileri hakkında parti yönetiminden olumsuz tek bir kelime duyan oldu mu bir kişinin göstermelik tutuklanması hakkında!. Bırakın suçlarından ötürü başlarını önlerine eğmelerini, TBMM kürsüsüne çıkıp tecavüzcülerini savundular ve tecavüzlerin sorumlusu olarak AK Parti hükümetini topa tuttular!.

Şimdi her iki taraf için ayrı ayrı sorduğum soruları tek bir soru olarak soruyorum sizlere; onlar kuduz köpeklerine bile canhıraş sahip çıkarken biz neden bizden olanlara onlar kadar sahip çıkmaktan aziziz!.

Namussuzundan hırsızına, vatan haininden ırz düşmanına kadar her türlü alçaklığa karışanlarını savunan onlar mı daha vefalı yoksa doğruyu eğip bükmeden söylediği için onların hedef göstermesiyle bile galeyana gelip üzerimizde yıllarca emeği olan biz mi daha vefalıyız!.

Her zaman derim, AK Parti’yi muhalefet yada başka bir kudret bitiremez ama içerisinde yuvalanmış şu kraldan çok kralcılık hevesi içerisinde olan dalkavuklar bitirecek!.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.