Site Rengi

HABER ÖZETİ
Özgür Özel Bedelli Askerlik yapanlardan oy istemiyordu!. Bay Ekrem de Bedelli çıktı!.
Şampiyonluk virajında Galatasaray Beşiktaş’ı 1-0 yendi..
“Metro Fatihi” palavrası tutmayınca resmi sayfayı erişime kapattırdı!.
Kritik derbinin ilk 11’leri belli oldu..
Bay Ekrem’in icraat palavraları alay konusu oldu!.
YSK kesin aday listelerini bugün açıklayacak..
İBB adayları Kurum ve İmamoğlu birbirlerine girdi!.
Bedelli Askerlik Yapanlar CHP’ye Oy Vermesin” dedi!.
Cep telefonu faturalarına kallavi zam!.
Yasalar işe yaramadı cezaevleri dolup taştı!. Mahkum sayısı 300 bin!.
Kira beyanname dönemi resmen başladı..
8. Yargı Paketi Meclis’ten geçti..
Rusya 5 bin 600 KM menzilli nükleer füze denemesi yaptı!.
Türk futbolunda yeni dönem.. VAR SUPPORT devri başlıyor..
Akşener’den Özel’in sözlerine sert yanıt: BIKTIM USLANDIM ARTIK, MİDEM BULANIYOR!.
Gazze’de son 3 günde 10 çocuk açlıktan öldü!.
Et fiyatlarına son 1 ayda yüzde 30 zam geldi!.
Murat Kurum ve Ekrem İmamoğlu canlı yayına çıkacaklar mı?.
Dolandırıcıların yeni yöntemi SEÇMEN KAYDI GÜNCELLEMESİ!.
CHP Hatay için Mert Fırat’a da adaylık teklif etmiş..
Rus Lider Putin’den Batı’ya nükleer silah tehdidi!.
Türkiye kuru kuru kınarken Kolombiya İsrail’e yaptırım uygulamaya başladı!.
“METRO FATİHİMİZ” Ekrem 5 yılda toplam 8 KM METRO YAPMIŞ!.
Ziraat Türkiye Kupası’nda Karagümrükspor Galatasaray’ı safdışı bıraktı!.
Vatandaş adam gibi muhalefet beklerken CHP’nin derdine bak!. 3 MART LAİKLİK GÜNÜ OLSUN!.
Kahpe İsrail yine ölüm kustu!. Gıda yardımı bekleyen binlerce kişiye bomba yağdırdılar!.
Dolandırıcıların yeni yöntemi: SENİ JİGOLO YAPALIM!.
BOTAŞ Mart ayında doğalgaza zam yapılmayacağını duyurdu..
MHP Lideri Bahçeli’den düşük emekli maaşı açıklaması..
Riskli yapı sahiplerine konut kredisi kolaylığı sağlanacak..
DOLAR 31,4018
EURO 34,0817
ALTIN 2.101,56
BIST 9.097,15

Biz adam olmayız!.

17.12.2020
A+
A-

Ne kadar basit bir adam harcama huyumuz var değil mi?.

Kendi etrafımızda bizi destekleyen, zor zamanlarımızda yanımızda olan, toplumda sinirlerin en gergin olduğu anlarda bizim lehimize konuşan, olumsuz her eleştiriye üşenmeden saatlerce süren konuşmalarla bir şeyleri izah etmeye çalışarak cevap veren, algı parodigmasının altında ezilirken bile bizim için dil döküp gerektiğinde en yakınları ile bile kötü olan ama her koşulda bizi savunmaktan asla vazgeçmeyen ve ısrarla bizim için mücadele eden insanları harcamak bizim için bozuk para harcamaktan bile daha basit!.

Vahim olan ise; bu insanları kendi doğrularımız ve ilkelerimiz bakımından hata yaptıkları için değil, muhalefetin yaptığı en iyi iş olan algı yöntemiyle karalamasına ayak uydurarak harcamamız!. Tabiri Cazise, adeta muhalefetten talimat alır gibi harcıyoruz hemde!.

Daha birkaç ay önce GATA’nın Başhekim Yardımcısı Ali Edizer’in çarpıtılan sözlerinden sonra muhalefetin gözdağı verip Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı nasıl dolmuşa bindirdiğine ve Doktor Ali Bey’in nasıl harcandığına bakın!.

Ahmet Şimşirgil Hoca’nın İstanbul Sözleşmesi için yaptığı uyarı sonrası AK Partili Özlem Zengin’in Ahmet Hoca’yı konferanslarına kadar engelleyerek nasıl bir kıskaca aldığına ve hala da itibarsızlaştırmak için gizli bir el olarak gayret gösterdiğine bakın!.

Esra Elönü’nün programına davet ettiği Sevda Noyan’ın 15 Temmuz hainleri için hepimizin her fırsatta söylediği sözleri tekrar etmesinden sonra başta Esra Elönü olmak üzere AK Parti cephesinin Sevda Hanımı nasıl bir alçaklıkla harcadıklarına ve 15 Temmuz akşamının hainlerine nasıl intikam aldırdıklarına bakın!.

Ve Ebubekir Sofuoğlu’nun dün yaptığı açıklamalar sonrası yine aynı aynı ikiyüzlülüklerini ortaya koyup ODA TV denen şer yuvasının gazına gelen dalkavuklarımızın bugün ardı ardına nasıl mide bulandırıcı yalakalıklar yaptıklarını hepiniz gördünüz değil mi!.

Şunu özellikle belirteyim ki; ben şahsen Ali Edizer’i de, Ahmet Şimşirgil’i de, Sevda Noyan’ı da, Ebubekir Sofuoğlu’nu da ne bir samimiyetim var nede tanırım ancak bu saydığım isimleri tanımıyor olsam da böyle alçakça harcanmalarına susacak kadar karaktersiz biri olmadığımı bilmenizi isterim!.

Kendi adamlarımıza adam olup sahip çıkmayı beceremediğimiz gibi bir de dönüp karşı cenahın en alçakça eylemlerden en yüz kızartıcı söylemlere kadar her haltı yiyen pisliklerine nasıl ölümüne sahip çıktıklarını düşünerek hafızalarımızı tazeleyelim mi?.

Herifler askerimize polisimize kurşun sıkarken geberen PKK’lı köpeklerinin cenaze törenine katılıp salya sümük ağladıkları ve bu alçaklığı kabul ettikleri halde ne partilerinden ne seçmenlerinden olumsuz tek bir açıklama duyan oldu mu aranızda!.

Devletimize “Seri Katil” diyen İl Başkanları olacak soysuzun yediği herzeler liste yapılsa buradan memleketine kadar yol olacağı halde kim ağzını açıp o yaratık hakkında tek bir olumsuz söz etti!.

İBB’nin başına getirdikleri kişiliksizin kameralar önünde bir memleketin Valisine “İt” demesinden yaptığı onlarca hırsızlık ve yolsuzluğa rağmen, milletin aklıyla alay eden kararlarından insanları salak yerine koyan açıklamalarına kadar hangi pisliği için partisi veya seçmenleri olumsuz konuştu mesela!.

Genel Müdürleri olacak haysiyet yoksunu daha geçtiğimiz günlerde öğretmenlerimizin tamanına “Hükümetin Peşinden Giden Öğretmene Ben Öğretmen Demem” dediği halde bizim tarafta kopan yaygaradan başka öğretmenler dahil kim ne diyebildi!.

Son 1 aydır sayısı 25’i geçen ve sadece taciz ve tecavüz skandallarını konuştuğumuz CHP’li sapıkların iğrenç fantezileri hakkında parti yönetiminden olumsuz tek bir kelime duyan oldu mu bir kişinin göstermelik tutuklanması hakkında!. Bırakın suçlarından ötürü başlarını önlerine eğmelerini, TBMM kürsüsüne çıkıp tecavüzcülerini savundular ve tecavüzlerin sorumlusu olarak AK Parti hükümetini topa tuttular!.

Şimdi her iki taraf için ayrı ayrı sorduğum soruları tek bir soru olarak soruyorum sizlere; onlar kuduz köpeklerine bile canhıraş sahip çıkarken biz neden bizden olanlara onlar kadar sahip çıkmaktan aziziz!.

Namussuzundan hırsızına, vatan haininden ırz düşmanına kadar her türlü alçaklığa karışanlarını savunan onlar mı daha vefalı yoksa doğruyu eğip bükmeden söylediği için onların hedef göstermesiyle bile galeyana gelip üzerimizde yıllarca emeği olan biz mi daha vefalıyız!.

Her zaman derim, AK Parti’yi muhalefet yada başka bir kudret bitiremez ama içerisinde yuvalanmış şu kraldan çok kralcılık hevesi içerisinde olan dalkavuklar bitirecek!.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.