Site Rengi

HABER ÖZETİ
Kahpe İsrail kana doymuyor!. Gazze’de can kaybı 40 bine dayandı!.
Kahpe İsrail’in baskılarına boyun eğen Adidas Bella Hadid’in reklamlarını kaldırdı!.
Adana ve Akdeniz’de art arda depremler!.
Kahpe İsrail şimdi de Yemen’e saldırıyor!.
“Bedava Olacak” dedikleri suya yüzde 446 zam yaptılar!.
Trump Biden ile olan puan farkını 5’e çıkardı!.
30 bin hayalet şirket tek kuruş vergi vermeden milyonlar kazanıyor!.
TFF Başkanı Hacıosmanoğlu Montella’nın biletini kesti!.
Seçimi kaybeden Mehmet Büyükekşi’nin arkasındaki siyasi destek ifşa oldu!.
Sinan Ateş davasında savcı mütalısını açıkladı..
Polatgiller çifti hakkındaki 909 sayfalık MASAK raporu yayınlandı!.
ABD’nin kukla oynatıcıları Bunak Biden’i adaylıktan çekiyor!.
Asgari ücretli ve emekli açlıktan ölüyor, Bakan bey döviz havası atıyor!.
Sevgili Reisimiz Erdoğan’ın Sarayındaki memuru AYM üyeliğine atandı!.
Çift Maaşlılar skandalı devam ederken Kamuda Tasarruf Paketi TBMM’den geçti!.
Kaymakamın yıktığı kaçak pilajın yerine daha büyüğünü yaptılar!.
AK Partili Belediyeden AK Partili Yedek Meclis Üyesine 2 milyonluk ballı ihale!.
Emeklilerden Mehmet Şimşek’e tepki: BUNUN ADI YAŞAMAK DEĞİL!.
Mustafa Sarıgül’den seks kaseti skandalı sonrası açıklamalar…
TFF’nin yeni başkanı İbrahim Hacıosmaoğlu oldu..
Köpekperestler çocuklarını köpek saldırılarında kaybeden ailelere saldırdı!.
Ali Koç’tan TFF seçim yorumu: BASKI, TEHDİT, ŞANTAJ!. NE ARARSANIZ VAR!.
TFF seçimleri öncesi Cumhurbaşkanı Erdoğan’a “Bizi Kurtarın” çağrısı!.
Rüşvet almaktan 2 defa serbes bırakılan AK Partili Başkan sonunda tutuklandı!.
Okul kitaplarına yüzde 400 zam velileri isyan ettirdi!.
Seks kaseti skandalından sonra arkasına Atatürk portresini alıp açıklama yaptı!.
Altın 2 bin 615 lira ile tüm zamanların rekorunu kırdı!.
Emeklilere 2 bin 500 liracık zam yapan sevgili Reisimiz hayat pahalılığının farkındaymış!.
Emeklilerin 2 bin 500 TL zam farkı daha yatmadan marketler zam için kolları sıvadı bile!.
Diyarbakırlı Ramazan Hoca’nın katiline ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası!.
DOLAR 33,0413
EURO 35,9402
ALTIN 2.546,09
BIST 11.156,20

Geçmiş olsun Türkiyem..

26.01.2020
A+
A-

Geçmiş olsun Edirne, geçmiş olsun Kars, geçmiş olsun Kastamonu, geçmiş olsun Mersin.. Batıdan doğuya, kuzeyden güneye, İç Anadolu’dan dağ köylerimize kadar her karış toprağımızda bulunan ve Elazığ’daki kardeşinin acısını yüreğinde hisseden herkese geçmiş olsun..

Deprem felaketine maruz kalan gakkoş kardeşi için gelip çadır kuran Diyarbakırlı Kürt Kardeşime, sıcak yemek yetiştiren Tuncelili Alevi kardeşime, tırnakları kanayana kadar enkazdan bir can çıkarmak için elleriyle kazan Urfalı Arap kardeşime, işini gücünü bırakıp Elazığ’a doğru yola çıkan Rizeli Laz kardeşime, soğuktan kapısının önüne bile çıkamazken deprem haberi alınca “Belki Bir Faydam Dokunur” diyerek Elazığ’a giden Erzurumlu Dadaş kardeşime, 10 kamyon ısıtıcı toplayıp Elazığ’a yollayan Denizlili Türk kardeşime ve her fırsatta “Ülkenizi Satıp Kaçtınız” diyerek verdiğimiz iki lokma ekmeği başlarına kalkmamıza rağmen deprem bölgesine gelip bizimle mücadele eden Suriyeli kardeşime selam olsun!.

Bir düzenbazın Kemalist salakları sömürmek için yazdığı kitaba 2 bin 500 lira verince kendisini “Kahraman” zanneden ve depremzedelerin soğukta üşümemesi için yardım toplayan STK’lara yapılan yardımı fuzuli gören haysiyet yoksunlarına, 1.5 asırdır sadece yardım ve bağışlarla milletin yaralarını saran Kızılay’a yapılan 5 liralık deprem bağışı için “Soyuluyoruz” yaygarası koparıp Acun Ilıcalı’nın sunduğu yarışma programına 10 liralık SMS atmayı bir insanlık vazifesi olarak gören alçaklara, her akşam rakısına ve eğlencesine verdiği parayı küçük bir lüksü olarak görüp orada yaşam mücadelesi verenlere dağıtılan bir yudum suyu çok gören ayyaşlara da derinden ve serinden selam olsun!.

Deprem Vergisi’nin daha ne anlama bile geldiğini bilmeyen, 1999 yılında Ecevit hükümetinin çıkardığı Deprem Vergisi kanunu 2003 yılında AK Parti’nin geri kaldırdığından habersiz olan soysuz köpeklere de iki çift sözümüz var ama önce evlerinde kaçak ve sigortasız çalıştırdıkları hizmetçilerine haklarını vermelerini hatırlatalım buradan!.

Oynadıkları reklamlarda, dizilerde, filmlerde yada katıldıkları etkinliklerde milyonluk sözleşmeler yapıp kurdukları paravan şirketlerle devlete bir bakkalın ödediği vergiyi bile ödemeyen, milyonluk yatlarına aldıkları yakıtın vergisini ödememek için ABD bayrağı asan, şöhretlerini kullanarak devletin yeşil alan olarak sınıflandırdığı hazine arazilerini alıp imar değişiklikleri ile benzin istasyonları oteller açıp paranın dibini bile sıyıran ama mesele bir felaket olduğunda devlete kuruş hesabı sormaya kalkan alçakların yediği haltların hesabının da sorulması gerektiğini unutmayalım lütfen!.

İstanbul’da yaşanan sel felaketinde belediye başkanı olacak en yetkili kişi Bodrum’da kıç gezdirirken sel felaketine maruz kalan vatandaşın kendisine muhattap bulamadığını işlerine gelmediği için hatırlamak istemezler ama beyfendi Elazığ’a gidip şovunu yapmış tabii!.

İzmir’de ormanlar PKK tarafından gürül gürül yakıldığı zaman başkan arkadaşın konum bilgisi tuşunu kapatmayı unutup Bodrum’daki şezlongundan yangına müdahale eden itfaiye ekipleri ile birlikte çalışıyormuş palavrasını dikenli bir zoka gibi yutmak zorunda kalanlar şimdi kalkmış sabaha kadar bir sokak ateşinin başında ısınarak depremzelerle beraber nöbet tutan AK Partili bakanlara kulp takma derdine düşmüş!.

Sönen şöhretini sosyal medyada devlete ve dini değerlerimize kuduz köpek gibi salyalarını akıtarak havlamaya kalkan bir yaratık, Marmara depreminde yaptığı röportajla devletin acizliğine şahit olduğu halde bugün milletinin yanından dağ gibi duran devletini karalama derdine düşerken, meslek hayatı boyunca gazetecilik başarısı gösterememiş provakatör bir alçak ise olmayan deprem vergisi üzerinden milleti devletle karşı karşıya getirme hesaplarına girmiş!.

Hele Sevan Nişanyan denen FETÖ’cü bir piç kurusu var ki, depreme maruz kalmış kardeşlerimizi Lut Kavmine benzetip helak olmalarını İlahi Adaletin tecellisi olarak değerlendirmiş!.

Bir de anamuhalefet lideri olacak gereksizin açıklamaları var ki evlere şenlik!.

Kurduğu şer ittifakında 143 milletvekili varken deprem bölgesine Ekrem’i yollamış ve yaptığı açıklamada da “Deprem Bölgesine Yollanan Yardımların Yerlerine Ulaşıp Ulaşmadığını Denetlemek Üzere Belediye Başkanımızı Bölgeye Yolladık” diyor!.

Korkma Bay Kemal, bu hükümet senin idol olarak gördüğün Ecevit Hükümeti gibi yollanan deprem yardımlarının yarısını bakanlıklara kumar parası olarak yatırıp kalan diğer yarısını da ödeyemediği memur maaşlarına dağıtmaz!.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.