Site Rengi

HABER ÖZETİ
Kayıp 132 milyonun hesabını soran Ümit Dikbayır’ı partiden kovdular!.
Benzine, motorine, LPG’ye, alkole, sigaraya… Hepsine birden kazık gibi zam geliyor!.
HEDEP Ekrem’i can evinden vurdu!. Başak Demirtaş İBB adayı!.
Marketten kilosunu 15 liraya aldığımız tonlarca limon dereye dökülüyor!.
En düşük memur maaşı 32 bin 865 TL oluyor..
İsrail Gazze’deki tünelleri deniz suyu ile dolduracak!.
Pişkinliğe bak!. İstanbul’daki ulaşım rezaletini böyle savundu!.
Nazlı Ilıcak yediden tutuklandı!.
Türkiye’den İsrail’e operasyon uyarısı: Sonuçları Çok Kötü Olur!.
Akşener yine CHP’yi tongaya düşürme derdinde!. İttifak yapmayacaklarmış!.
Gazze’de katledilenlerin sayısı 16 bine yaklaştı!.
Bakan Yerlikaya 180 günde tarih yazdı!. Çökertmediği çete kalmadı!.
Seçil Erzan skandalında adı geçen AK Partili istifa etti!.
Google’nin uyarı sistemi depremi önceden haber verdi!.
TÜİK yıllık enflasyonu 61,98 olarak açıkladı!.
AFAD’dan vatandaşlara uyarı: Artçılar Devam Edebilir, Panik Yapmayın!.
Gözler TÜİK’in açıklayacağı enflasyon rakamlarında..
Beşiktaş’ın yeni başkanı Hasan Arat oldu..
İnsani aranın ardından İsrail vahşeti korkunç boyutlara ulaştı!.
Haklarındaki yeni iddia Uyuşturucu İmalatçılığı!.
İmamoğlu kendi adaylarıyla CHP’yi kuşatmaya devam ediyor!.
Doların patronları faiz kavgasına tutuştular!.
Delikanlı Tanju sözünü tutacak mı?.
Kahpe İsrail yine katliam yaptı!. 100 kişi hayatını kaybetti!.
Başkan Erdoğan’dan Seçil Erzan açıklaması!.
Ahlaksızlığın kol gezdiği TikTok için lisans iptali komisyonda!.
Polatgillerin kara para aklama skandalları Falyalı cinayetine dayandı!.
10 yıl boyunca Sudan’a yapılan tarım yatırımları çöpe gitti!.
Türkiye’nin konuştuğu tekel bayii cinayetinde skandal gelişme!.
12 fenomenin tüm malvarlıklarına el konuldu!.
DOLAR 28,8756
EURO 31,1902
ALTIN 1.875,38
BIST 8.057,42

İbrahim Kutlay yazdı.. AK Parti’nin 18. yılı ve ihanetin gerçek yüzü!.

15.08.2019
A+
A-

14 Ağustos 2001.. Kutlu dava Recep Tayyip Erdoğan ile başladı..

14 Ağustos 2019.. Kutlu dava Recep Tayyip Erdoğan ve sevgili damadı Berat Albayrak ile tam gaz devam ediyor!.

Aradaki 18 yıllık süre içerisinde AK Parti hareketinde hiç kimseler yer almadı, Recep Tayyip Erdoğan ve müstakbel damadı Berat Albayrak dışında kimsenin AK Parti’ye de Türkiye’ye de zerre kadar katkısı olmadı.. Recep Tayyip Erdoğan ve davaların adamı Berat Albayrak’tan başka kimse Cuntacı askerlere, sivil darbecilere, statükocu iş adamlarına, kaypak sivil toplum kuruluşlarına, terör örgütlerine, vatan hainlerine, kalpazanlara, kartel medyacılara, dış güçlere, işbirlikçilere karşı dimdik ayakta durmadı!.

Ha, bi’ ara Mevlüt Çavuşoğlu 3-5 dakika Dışişleri Bakanlığı yaptı ama Suriye ile olan meselelerden, AB, ABD gibi tuzak kurma oyunlarına kadar hiç bir konuda kendisini kimseler göremedi ortalıkta!. Öyle Avrupa Parlamentosu’nda, ABD kongresinde falan kimseye haddini bildirmedi aslında!. O gördükleriniz sadece bir göz yanılmasıydı!. Mevlüt Çavuşoğlu yerine dublör kullandık yıllarca!. O dublörlü simasının hatrına 2 saniye kadar da ona yer verilmiş AK Parti’nin 18 yıl videosunda!.

AK Parti için hazırlanan ve dün yayınlanan 18. yıl videosunu izlerken bu anlamı çıkarabildim ancak!.

Çok zorladım hafızamı, defalarca izledim, her izlediğimde farkı düşünmeye çalıştım ama gördüklerimle düşündüklerimi harmanlayınca çıkarabildiğim sonuç ancak bu kadar oldu kusura bakmayın lütfen!.

Videoyu kimler hazırlamış, montajını kimler yapmış, kimler onaylayıp servis edilmesine karar vermiş bilmiyorum ama hazırlayanlar da, montajlayanlar da, servis edenler de yalakalıkta level atlamışlar Yemin ediyorum!. Recep Tayyip Erdoğan’ın damadı Berat Albayrak olsam ve böyle bir videoyu hazırlayıp yayınlamadan önce getirip bana izletseler, inanın etrafımda bu kadar yalaka olduğu için utanırdım!.

Yıllarca Atatürk’ü ve İsmet İnönü’yü eleştirdik onlarca kahraman varken sadece ikisinin kahraman olarak önümüze konulmasından dolayı!. Mareşal Fevzi Çakmak’ın hakkını aradık, Kazım Karabekir’in isminin zikredilmemesini haykırdık, Ali Fuat Cebesoy’u defalarca anımsadık ve anımsattık, Rauf Orbay’ı, Rafet Bele’yi, Adnan Adıvar’ı defalarca tarih kitaplarının tozlu sayfalarından çıkarmaya çalıştık.. Bu adı gibi aziz olan insanların isimlerini unutturmaya çalışanlara defaatle lanetler yağdırdık ama bugün geldiğimiz nokta yine aynı!.

Koca AK Parti hareketini CHP zihniyetine dönüştüren bir video ile karşımıza çıkaranların ortaya koydukları rezaletin adına siz ne dersiniz bilmiyorum ama bana göre bu sadece bir rezalet değil aynı zamanda bir ihanettir!. Yıllarca eleştirdiğimiz “Atatürk ve İsmet Paşa’dan ibaret” Türkiye savsatasını bugün “Recep Tayyip Erdoğan ve sevgili damadı Berat Albayrak’tan ibaret” Türkiye savsatası olarak gözümüze sokmaya çalışanların yaptığı yalakalıklar yüzünden AK Parti’nin ve Recep Tayyip Erdoğan’ın gün be gün eridiğini ve itibar kaybettiğini kimse dile getirecek cesareti ortaya koyamıyor mu?.

Her fırsatta AK Parti’ye ve Recep Tayyip Erdoğan’a ihanet edenleri ekranlar da, manşetler de ve sosyal medya da gözümüze sokanlar 18 yıllık AK Parti hareketinde görev alıp ülkemize hizmet eden onlarca kahramanı neden ısrarla ekranına, manşetine taşımaz yada yayınlanan şu yalakalık abidesi videoda göstermez sizce!. Abdullah Gül, Ali Babaca, Ahmet Davutoğlu, Abdullatif Şener, Beşir Atalay gibi ihanet edenler gibi Efkan Ala, Abdulkadir Aksu, Mehmet Şimşek, Ömer Dinçer, Fikri Işık, Cemil Çiçek ve ismini sayamadığım onlarca isim en zor zamanlarda bu hareketin içinde yer almadılar mı!.

Her şeyi bir kenara bırakalım..

AK Parti’nin koca Bakanlar Kabinesi’nde olan ve hala görevlerinin başında olan onlarca Bakandan hiç birinin kanı Berat Albayrak kadar kırmızı değil mi!.

Bir ayağı Kato Dağında, diğer ayağı Şırnak dağlarında, kah şehir merkezlerinde kah sınır boylarındaki karakollarda 24 saatin tamamını görevinin başında geçirip istirahatini yolculuk aralarında yapan Süleyman Soylu Türkiye’nin hafızasına kazınmışken bu videoyu hazırlayan Damat Berat yalakalarının aklına hiç mi gelmedi!.

Avrupa Parlamentosu’nda havlayıp hırlayan, ülkemizi ırkçılıkla suçlayıp üzerimize soykırım ihaleleri yıkmaya kalkan gavurun sözlerini boğazına kadar tıkayıp tokat manyağı yapan, Suriye Politikasında ABD’nin çakallıklarını yüzlerine vurup defalarca rest çekerek kirli planları alt üst eden, gavur memleketlerini mesken tutan teröristlere burunlarının dibine kadar gidip çatık kaşlarıyla meydan okuyan Mevlüt Çavuşoğlu’nun adını tüm dünya ezbere bilirken videoyu hazırlayan dalkavuklar bu adam gibi adamın daha ismini cismini duymamışlar mı!.

Velhasıl Kelam; geçtiğimiz günlerde de yazmıştım ama yeri gelmişken yine yazayım..

AK Parti’yi ve Recep Tayyip Erdoğan’ı PKK, FETÖ, ABD, AB, DEAŞ, CHP, İYİ Parti, HDP, veya ihanet edip parti kurmaya çalışan şu hainler falan asla bitiremez!. Yüzde 52’lerden yüzde 35’lere kadar gerileyen AK Parti’yi ve Recep Tayyip Erdoğan’ı bu dalkavuklar ve yalakalar bitirecek!.

Ve şuna adınız kadar emin olun ki; bunlar sadece yalakalık ve dalkavukluk yapmıyorlar!. Hepsi Recep Tayyip Erdoğan’ı ve AK Parti’yi bitirmekle görevlendirilmiş bizden görünen hainler!.

Anlayacağınız, en büyük düşmen içeride!!!

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

  1. muhammed mevlüt dedi ki:

    abi şimdiye kadar yapılan hainlikleri bilen onlara karşı duran erdoğan artık benim görüşüm körleşti ve birileri sırf onlara yalakalık olsun diye bunları yapmakta. artık halk şuna inanır olmuş ak partiden bir tanıdığın olursa işini bulursun işini gördürürsün niye bir chp ye yahut diğer partilere oy vermiş kişiler bizim vatandaşımız değiller mi hepsimi vatan haini. akparti artık laşkalaşmış hale geldi. eski kadrosu olmadığı gibi kendi içindede kendini bitirmeye ve halkın gözünden düşmeye başladı özellikle de son yaşanan ekonomik sıkıntılardan ve zamlardan sonra ve kendimden örnek vereyim ben bir üniverste okumuş ve okumaya devam edecek bir genç olarak artık ülkemde üzerimizdeki ağır baskılardan dolayı refah bir yaşam süremez hale geldim buna diğer gençlerde dahil. çok basit bir örnek vermek istiyorum. herşeyin ateş pahası olmasından dolayı gariban çocuklar evlenemiyor ve bu yüzden dini ve kültürel ahlaklarımızın dışında işler yapmaya başlıyor bu da hem eğitimsel olarak (derslerin ağırlı + ekonomik sorunlar) yani işin özü bizim üstümüzdeki ağırlığı kaldırmalı yoksa bi ülke eğitimi olmadan ne adaleti olur ne de halkına iyi bir yaşam sunar.