Site Rengi

HABER ÖZETİ
Eylem Tok ve züppe oğlu hakkında Kırmızı Bülten çıkarıldı!.
Türkiye’yi yasa boğan kurye cinayetinde istenen ceza belli oldu!.
Gözler Merkez Bankası’nın bugün açıklayacağı faiz kararında..
Kaza Tespit Tutanakları artık e-Devlet’ten oluşturulabilecek..
Aziz Yıldırım Fenerbahçe’nin şampiyon olması durumunda adaylıktan çekileceğini açıkladı..
Yaptırımlar sonrası Twitter (X) Türkiye’ye temsilci atadı…
İngiltere erken seçime gidiyor…
Hükümetten ev sahiplerine ve kiracılara yeni vergi kazığı!.
Naci Görür: Marmara’da Deprem Olursa Türkiye Diz Çöker!.
Dünyada kimsenin Kahpe İsrail’i eleştirmeye hakkı yokmuş!.
Seferberlik ve Savaş Hali Yönetmeliği değişti..
Ayhan Bora Kaplan dosyası savcılığa teslim edildi!.
Türkiye’nin beslemesi olan KKTC’de asgari ücret 29 bin 640 TL oldu!.
Olaylı derbi de yaşananlar ile ilgili Valilikten açıklama..
Akıncı TİHA Reisi’nin de içinde olduğu helikopteri 97 dakikada buldu..
İt iti ısırmıyor!. Biden iti Netenyahu iti için verilen tutuklama kararının utanç verici olduğunu söyledi!.
Aliyev ile yakınlaşan liderler suikastlere kurban gidiyor!.
Fenerbahçe nasıl şampiyon olur?. Tüm hesaplar son maça kaldı…
Uluslararası Ceza Mahkemesi’nden Netenyahu iti için tutuklama kararı!.
Reisi’nin ani ölümünden sonra İran’da OHAL ilan edildi!.
Kira artışlarındaki yüzde 25 zam sınırlaması kalkıyor..
Ayhan Bora Kaplan soruşturması Kılıçdaroğlu’nun danışmanına kadar uzadı!.
İran’daki helikopter enkazının yerini Akıncı İHA belirledi..
İran Cumhurbaşkanı Reisi helikopter kazasında oldu!.
Şampiyonluk düğümü haftaya çözülecek!. Fenerbahçe Galatasaray’ı bozguna uğrattı!.
Suud Kral Abdulaziz gebermek üzere!. Katil oğul Salman’a taht yolu açılıyor!.
Depremde yıkılan evlerini TOKİ’den teslim alıp satışa çıkardılar!.
Mourinho Fenerbahçe’den sonra Beşiktaş ile de görüşmelere başladı..
Özel hastanede “Paranı ödemezsen doktor sana bakmayacak” skandalı!.
MHP Lideri Bahçeli’den Özgür Özel yorumu: CHP’ye Renk Kattı..
DOLAR 32,2150
EURO 35,0013
ALTIN 2.445,99
BIST 10.892,04

İbrahim Kutlay yazdı.. AK Parti’nin 18. yılı ve ihanetin gerçek yüzü!.

15.08.2019
A+
A-

14 Ağustos 2001.. Kutlu dava Recep Tayyip Erdoğan ile başladı..

14 Ağustos 2019.. Kutlu dava Recep Tayyip Erdoğan ve sevgili damadı Berat Albayrak ile tam gaz devam ediyor!.

Aradaki 18 yıllık süre içerisinde AK Parti hareketinde hiç kimseler yer almadı, Recep Tayyip Erdoğan ve müstakbel damadı Berat Albayrak dışında kimsenin AK Parti’ye de Türkiye’ye de zerre kadar katkısı olmadı.. Recep Tayyip Erdoğan ve davaların adamı Berat Albayrak’tan başka kimse Cuntacı askerlere, sivil darbecilere, statükocu iş adamlarına, kaypak sivil toplum kuruluşlarına, terör örgütlerine, vatan hainlerine, kalpazanlara, kartel medyacılara, dış güçlere, işbirlikçilere karşı dimdik ayakta durmadı!.

Ha, bi’ ara Mevlüt Çavuşoğlu 3-5 dakika Dışişleri Bakanlığı yaptı ama Suriye ile olan meselelerden, AB, ABD gibi tuzak kurma oyunlarına kadar hiç bir konuda kendisini kimseler göremedi ortalıkta!. Öyle Avrupa Parlamentosu’nda, ABD kongresinde falan kimseye haddini bildirmedi aslında!. O gördükleriniz sadece bir göz yanılmasıydı!. Mevlüt Çavuşoğlu yerine dublör kullandık yıllarca!. O dublörlü simasının hatrına 2 saniye kadar da ona yer verilmiş AK Parti’nin 18 yıl videosunda!.

AK Parti için hazırlanan ve dün yayınlanan 18. yıl videosunu izlerken bu anlamı çıkarabildim ancak!.

Çok zorladım hafızamı, defalarca izledim, her izlediğimde farkı düşünmeye çalıştım ama gördüklerimle düşündüklerimi harmanlayınca çıkarabildiğim sonuç ancak bu kadar oldu kusura bakmayın lütfen!.

Videoyu kimler hazırlamış, montajını kimler yapmış, kimler onaylayıp servis edilmesine karar vermiş bilmiyorum ama hazırlayanlar da, montajlayanlar da, servis edenler de yalakalıkta level atlamışlar Yemin ediyorum!. Recep Tayyip Erdoğan’ın damadı Berat Albayrak olsam ve böyle bir videoyu hazırlayıp yayınlamadan önce getirip bana izletseler, inanın etrafımda bu kadar yalaka olduğu için utanırdım!.

Yıllarca Atatürk’ü ve İsmet İnönü’yü eleştirdik onlarca kahraman varken sadece ikisinin kahraman olarak önümüze konulmasından dolayı!. Mareşal Fevzi Çakmak’ın hakkını aradık, Kazım Karabekir’in isminin zikredilmemesini haykırdık, Ali Fuat Cebesoy’u defalarca anımsadık ve anımsattık, Rauf Orbay’ı, Rafet Bele’yi, Adnan Adıvar’ı defalarca tarih kitaplarının tozlu sayfalarından çıkarmaya çalıştık.. Bu adı gibi aziz olan insanların isimlerini unutturmaya çalışanlara defaatle lanetler yağdırdık ama bugün geldiğimiz nokta yine aynı!.

Koca AK Parti hareketini CHP zihniyetine dönüştüren bir video ile karşımıza çıkaranların ortaya koydukları rezaletin adına siz ne dersiniz bilmiyorum ama bana göre bu sadece bir rezalet değil aynı zamanda bir ihanettir!. Yıllarca eleştirdiğimiz “Atatürk ve İsmet Paşa’dan ibaret” Türkiye savsatasını bugün “Recep Tayyip Erdoğan ve sevgili damadı Berat Albayrak’tan ibaret” Türkiye savsatası olarak gözümüze sokmaya çalışanların yaptığı yalakalıklar yüzünden AK Parti’nin ve Recep Tayyip Erdoğan’ın gün be gün eridiğini ve itibar kaybettiğini kimse dile getirecek cesareti ortaya koyamıyor mu?.

Her fırsatta AK Parti’ye ve Recep Tayyip Erdoğan’a ihanet edenleri ekranlar da, manşetler de ve sosyal medya da gözümüze sokanlar 18 yıllık AK Parti hareketinde görev alıp ülkemize hizmet eden onlarca kahramanı neden ısrarla ekranına, manşetine taşımaz yada yayınlanan şu yalakalık abidesi videoda göstermez sizce!. Abdullah Gül, Ali Babaca, Ahmet Davutoğlu, Abdullatif Şener, Beşir Atalay gibi ihanet edenler gibi Efkan Ala, Abdulkadir Aksu, Mehmet Şimşek, Ömer Dinçer, Fikri Işık, Cemil Çiçek ve ismini sayamadığım onlarca isim en zor zamanlarda bu hareketin içinde yer almadılar mı!.

Her şeyi bir kenara bırakalım..

AK Parti’nin koca Bakanlar Kabinesi’nde olan ve hala görevlerinin başında olan onlarca Bakandan hiç birinin kanı Berat Albayrak kadar kırmızı değil mi!.

Bir ayağı Kato Dağında, diğer ayağı Şırnak dağlarında, kah şehir merkezlerinde kah sınır boylarındaki karakollarda 24 saatin tamamını görevinin başında geçirip istirahatini yolculuk aralarında yapan Süleyman Soylu Türkiye’nin hafızasına kazınmışken bu videoyu hazırlayan Damat Berat yalakalarının aklına hiç mi gelmedi!.

Avrupa Parlamentosu’nda havlayıp hırlayan, ülkemizi ırkçılıkla suçlayıp üzerimize soykırım ihaleleri yıkmaya kalkan gavurun sözlerini boğazına kadar tıkayıp tokat manyağı yapan, Suriye Politikasında ABD’nin çakallıklarını yüzlerine vurup defalarca rest çekerek kirli planları alt üst eden, gavur memleketlerini mesken tutan teröristlere burunlarının dibine kadar gidip çatık kaşlarıyla meydan okuyan Mevlüt Çavuşoğlu’nun adını tüm dünya ezbere bilirken videoyu hazırlayan dalkavuklar bu adam gibi adamın daha ismini cismini duymamışlar mı!.

Velhasıl Kelam; geçtiğimiz günlerde de yazmıştım ama yeri gelmişken yine yazayım..

AK Parti’yi ve Recep Tayyip Erdoğan’ı PKK, FETÖ, ABD, AB, DEAŞ, CHP, İYİ Parti, HDP, veya ihanet edip parti kurmaya çalışan şu hainler falan asla bitiremez!. Yüzde 52’lerden yüzde 35’lere kadar gerileyen AK Parti’yi ve Recep Tayyip Erdoğan’ı bu dalkavuklar ve yalakalar bitirecek!.

Ve şuna adınız kadar emin olun ki; bunlar sadece yalakalık ve dalkavukluk yapmıyorlar!. Hepsi Recep Tayyip Erdoğan’ı ve AK Parti’yi bitirmekle görevlendirilmiş bizden görünen hainler!.

Anlayacağınız, en büyük düşmen içeride!!!

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

  1. muhammed mevlüt dedi ki:

    abi şimdiye kadar yapılan hainlikleri bilen onlara karşı duran erdoğan artık benim görüşüm körleşti ve birileri sırf onlara yalakalık olsun diye bunları yapmakta. artık halk şuna inanır olmuş ak partiden bir tanıdığın olursa işini bulursun işini gördürürsün niye bir chp ye yahut diğer partilere oy vermiş kişiler bizim vatandaşımız değiller mi hepsimi vatan haini. akparti artık laşkalaşmış hale geldi. eski kadrosu olmadığı gibi kendi içindede kendini bitirmeye ve halkın gözünden düşmeye başladı özellikle de son yaşanan ekonomik sıkıntılardan ve zamlardan sonra ve kendimden örnek vereyim ben bir üniverste okumuş ve okumaya devam edecek bir genç olarak artık ülkemde üzerimizdeki ağır baskılardan dolayı refah bir yaşam süremez hale geldim buna diğer gençlerde dahil. çok basit bir örnek vermek istiyorum. herşeyin ateş pahası olmasından dolayı gariban çocuklar evlenemiyor ve bu yüzden dini ve kültürel ahlaklarımızın dışında işler yapmaya başlıyor bu da hem eğitimsel olarak (derslerin ağırlı + ekonomik sorunlar) yani işin özü bizim üstümüzdeki ağırlığı kaldırmalı yoksa bi ülke eğitimi olmadan ne adaleti olur ne de halkına iyi bir yaşam sunar.